Кукурудза Малібу F1
Мнагор. Виробник – ПП “Мнагор”

Характеристики виробника

Середньоранній (78-80 днів), суперсолодкий високопродуктивний гібрид типу Sh2, який містить цукру в декілька разів більше, ніж звичайна солодка кукурудза. Рослина високоросла, висотою 240-260 см. Качани циліндричні, довжиною більше 23 см, зерно яскраво-жовтого кольору. Завдяки дуже високому вмісту цукру (більше 24%) має неперевершені смакові якості. Характеризується високою потенційною врожайністю (вихід зерна складає більше 53%). Вологолюбна, потребує регулярних поливів. Використовують в свіжому вигляді і для переробки.Результати

Рослини сильні, потужні, вистою до 2,5 метрів, через що робити посів чи розміщувати розсаду в ряду краще через 25 см. Качани формуються переважно по 2 штуки на одному стеблі. Для достигання знадобилось 95 днів, що майже на два тижні довше, ніж зазначав розробник  гібриду.

Качани напрочуд красиві, довгі, тугі, із зерном середньої величини, світло-жовтого кольору, дуже солодкого смаку. Покривна оболонка зерен дещо твердіша, як у звичайної цукрової кукурудзи, але це характерно для типів Sh2 і якогось особливого дискомфорту при їжі абсолютно не викликає. До повної готовності качани достатньо проварити 15-20 хвилин.

При зберіганні качани довго не втрачали споживчої якості. Наслідків перезапилення помічено не було.

Загальне враження

Непримхливий гібрид дуже солодкої кукурудзи, що проявив себе з найкращої сторони. Браво, Мнагор.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.