Баклажан Галіне F1
ТМ Агропакгруп, виробник – Clause Tezier, Франція

 

Характеристики виробника: Найбільш ранній і дуже потужний гібрид. Перші плоди можна отримати за 60-65 днів. Рослина відкритого типу, компактна з потужним листовим апаратом. Плоди округло-овальної форми, гладенькі, привабливого блискучо-фіолетового кольору, до 15 штук з куща. Великий розмір плодів дозволяє збирати високі врожаї. В придатних умовах вага плодів 500-600 грам. Довгий час після збору зберігають тургор і товарний вигляд. Мають хорошу лежкість і транспортабельність. М’якуш щільний світло-білого кольору, ніжний, без гіркоти. Насіння дуже дрібне і його дуже мало.  Невибагливий і рекомендується для вирощування  у всіх зонах. Вирощується як в закритому так і у відкритому ґрунті.
Результати: характеристики виробника повністю співпадають з отриманими результатами, а гібриду заслужено є чим похвалитись.

Рослини середньої сили росту, висотою 85-95 см. Квіти дуже великі, діаметром 5,5 см на міцних, товстих ніжках, вкритих колючками. Гібрид ранньостиглий, перші плоди готові до збору вже в перших числах липня (65-й день від висадки розсади).

Плоди можуть виростати досить великими, але до ваги 300 г мають найкращі харчові та товарні властивості.  Насіннєві камери малі, насіння в них розвивається дуже повільно.

Не потребує особливого догляду, відгукується посиленим плодоношенням на підживлення розведеним водою збродженим настоєм кропиви і живокосту з додаванням курячого посліду.

 

Загальне враження: чудовий, високопродуктивний гібрид із раннім вступом в фазу плодоношення та якісними плодами.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.