Перець солодкий Помаранчеве сонце  (Orange Sun)
Виробник – невідомий, країна походження – США

Характеристики виробника

Середньостиглий сорт (110-120 днів) з красивими кубовидними плодами яскравого помаранчевого кольору. М’якуш соковитий, солодкий, хрумкий, чудово підходить для приготування на грилі. Висота рослин 80 см.

Технологія вирощування

Посів на розсаду: кінець січня — початок лютого. Під час догляду за розсадою використовуються живильні та стимулюючі препарати типу спрей «Преміум», Royl Mix, MASTER, Біокомплекс БТУ-р, Rost-концентрат, Епін та інші. На грядку розсада висаджується наприкінці квітня — на початку травня у віці 75–80 днів. На грядці рослини розміщуються двома рядами, у шахматному порядку з інтервалом між рослинами в ряду 35 см. Для приживлення розсади та подальшого кращого розвитку рослин посадки на місяць-півтора накриваються агроволокном, натягнутим на дуги. Підживлення проводиться із середини травня до кінця липня: перший місяць комплексними мінеральними, а далі органічними добривами. Грядки утримуються в замульчованому стані. За надмірного висихання ґрунту — обов’язковий полив.
Результати

Чудовий красень від друзів із США, насіння якого було передано в складі міксу сортів. В ближньому зарубіжжі вже вирощують цей сорт, а тому є сподівання, що насіння перцю Оранжеве сонце вже на наступний сезон буде продаватись і в Україні.

Невеликі, компактні кущі, висотою 50-55 см,  обвішані близько один біля одного по 5-6 шт., одномірними, всі як один, кубовидними перчинами вагою 130-150 г. В біологічній стиглості сорт демонструє насичено-оранжевий з медовим відтінком колір, плоди аж світяться. Стінки середньої товщини, щільні, хрусткі. Перець має хороший смак і насичений аромат.

Загальне враження

Хоча сорт не є супер врожайним, завдяки високій якості плодів – дуже сподобався.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.