Перець солодкий Олексій
ТМ GL SEEDS, виробник – Грін Лайн Насіння, Україна

Характеристики виробника

Новий крупноплідний, високотоварний, ранній (110-115 днів) колекційний сорт. Кущ середньорослий, 60-75 см заввишки, напівштамбовий. Плоди крупні, конусоподібні, гладенькі, воскові, масою 160-200 г, від золотаво-білого до яскраво-червоного забарвлення. Має прекрасні смакові якості, ніжні пахощі, м’якуш 7-8 см завтовшки. Поціновується за дружнє достигання, високу лежкість та транспортабельність.

Технологія вирощування

Посів на розсаду: кінець січня — початок лютого. Під час догляду за розсадою використовуються живильні та стимулюючі препарати типу спрей «Преміум», Royl Mix, MASTER, Біокомплекс БТУ-р, Rost-концентрат, Епін та інші. На грядку розсада висаджується наприкінці квітня — на початку травня у віці 75–80 днів. На грядці рослини розміщуються двома рядами, у шахматному порядку з інтервалом між рослинами в ряду 35 см. Для швидшого приживлення розсади та кращого розвитку рослин, посадки на місяць-півтора накриваються агроволокном, натягнутим на дуги. Підживлення проводиться із середини травня до кінця липня: перший місяць комплексними мінеральними, а далі органічними добривами. Грядки утримуються в замульчованому стані. За надмірного висихання ґрунту — обов’язковий полив.
Результати

Кущики галузисті, низенькі, 35-45 см. Через таку приземкуватість нижні плоди просто втикалися в землю. Рослини карликами просиділи все літо і лише восени після того, як звільнилися від врожаю, почали потроху підніматись у висоту.

Утворення зав’язі раннє і доволі рясне. З однієї рослини вдається зібрати 6-9 штук товарного перцю. Отримати високу врожайність складно, оскільки перець переважно дрібний. Середня вага 65 г і зрідка коли поодинокий плід набирав 100-115 г, а ось у 35-40 г траплявся частенько.

У технічній стиглості перець світлого салатово-жовтого забарвлення, у біологічній – червоного. Форма конусоподібна, поверхня інколи із коричнюватими, шорсткими рубчиками. Стінки, як для такого малюка, товсті – біля 6 мм.

Якщо вважати низькорослість і дрібноплідність стандартом, то сорт у вирощуванні невибагливий. Якщо ж це відхилення від норми – досягти кращих результатів доволі складно. Не виключено, що у ТМ GL SEEDS знову щось наплутали.

Загальне враження

Перець щось вже занадто дрібний. Сорт Олексій  від торгової марки GL SEEDS не сподобався.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.