Помідори ПерлинаХарактеристики

Перлина, це той сорт, яким не перестаєш милуватися та захоплюватися. Грядка, де росте Перлина – справжнє диво. Середньорослі у відкритому ґрунті (1,3–1,5 м) рослини із негустим, картопляного типу листяним покровом просто обліплені безліччю витончених, красивих плодів масою 85–90 г, які спочатку зеленувато-білясті, а згодом набувають однотонного, густо-рожевого забарвлення і як би аж світяться із середини.

Кущам не притаманна властивість надмірно галузитися й тому їх майже не пасинкували. Через це великоплідність, тобто, помідори масою 200–300 (до 800 г), якою характеризується сорт, досягнута не була, зате такі «втрати» повністю перекрилися можливістю збирати з кожної рослини 30–35 плодів середньою вагою 85–90 г, прекрасних для консервування цілими. Завдяки високій м’ясистості томатний сік виходить напрочуд хороший: густий, ароматний, солодкуватий. У свіжому вигляді помідори неперевершені, адже мають тонку шкірку, містять мало насіння, а м’якуш ніжний, однорідний, без найменшого натяку на будь-які загрубіння.
Форма помідорів найрізноманітніша. Переважає округла, але багато плодів мають злегка серцевидну форму, хоча є й дещо сплющені. Плоди досить міцно прикріплені до плодоніжки, але не настільки, щоби відриватись із живим. За строками достигання сорт середньоранній, а завдяки індетермінантності, плодоношення є тривалим.

Опірність захворюванням і стійкість до несприятливих погодних умов дуже висока. Врожайність одного куща не менше 3 кг високотоварних плодів. 

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.