Баклажан Цаконіки
Професійне насіння, виробник – Ансем С.п.а. (Італія)

 Характеристики виробника: Ранньостиглий сорт. Від появи масових сходів до технічної стиглості 70-75 днів. Рослина потужна, висотою 64-67 см. Формує циліндричні плоди смугастого забарвлення, довжиною 22-24 см. М’якуш кремово-білий, щільний, без гіркоти.

 Технологія вирощування: посів на розсаду кінець січня – початок лютого. Розсада висаджувалась у ґрунт у віці 75-80 днів. Перед висадкою рослини оброблено водним розчином Епіну. Розміщення на грядці: у два ряди в шахматному порядку з інтервалом між рослинами 32-35 см. Висаджена розсада накривалась на 10-ть днів агроволокном, натягнутим на дуги. За період з середини травня до середини липня баклажани сім разів підживлювались органічними та мінеральними добривами. Грядки мульчували. Пасинкування не проводили.
Результати: Експериментували з цим сортом два роки. В перший рік насіння зовсім погано зійшло, а поодинокі сходи, які появились, були ослабленими. Кінцеві результати вирощування не дуже порадували і все списали на неякісне насіння. В наступному році купили насіння із нової партії, виростили і зібрали врожай та враження в кращу сторону не дуже змінились.

Рослини висотою 85-95 см, слабо кущисті. Плодоношення розпочалось на 158-й день від сходів, або на 80-й день після висадки розсади. Плоди довгасті, невеликі, з міцною шкіркою, малонасінні, максимальною вагою 170 г. При перестиганні втрачають блиск та колір. Слід зазначити, що багато плодів були деформовані і мали вигнуту форму.  Списати це на недоліки в живленні не виходить оскільки у іншого гібриду, який ріс поруч, паралельним рядком на відстані якихось 15-20 см, плоди утворились рівненькі із притаманними цьому гібриду формою та виглядом.

М’якоть біленька, щільна, непоганого смаку. Урожайність та стійкість до захворювань низька. А ось від кольору плодів цього сорту очей просто не відвести – на фіолетовому фоні світло-фіолетові полоси і штрихи. Баклажанна грядка з ними дивиться дуже чепурною.

Загальне враження: найбільшою привабливою стороною сорту є колір плодів і … крапка. Вартість цього сорту справедлива – копійчана.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.