Перші сходи баклажанів

IMG_2453На 6-й день після посіву зійшли зразу три баклажани сорту Цаконіки та появився паросток гібриду Найт Леді. З появою першої петельки зняла накриття  і перенесла розсадні ящики на підвіконня в кімнаті. Щоб ґрунт в розсадному ящику не переохолоджувався і насіння  продовжило в теплі проростати, необхідно подбати, щоб між прохолодним підвіконням та дном ємності з сходами лежав будь-який теплоізоляційний матеріал (тканина, папір, пінопласт, інше). Оскільки у нас на вікно вже виставлено дерев’яний стелаж, то вже нічого іншого не використовую.

Росткам забезпечується 10-12 годин світлового періоду в тому числі за рахунок підсвічування підвішеною над розсадою люмінесцентною лампою. Якщо цього не робити, краще висівати насіння при довшому світловому дні та мати розсаду хоча і молодшу та міцнішу.

Багато джерел рекомендує в перший тиждень після сходів баклажанів дотримуватись наступного температурного режиму: вдень 13-16 0С та 8-10 0С вночі при безперервному освітленні перші 3-4 дні. На практиці дотриматись таких рекомендацій реально, але затратно через високі витрати електроенергії, яку необхідно використати для освітлення та підтримання необхідної температури на балконі в зимовий період року для вирощування невеликої кількості розсади. Скоріше за все такі рекомендації більше підійдуть тепличним комплексам з їх розмахом та можливостями.

02 лютого 2016р. (t: +0,8 /+9,2 0С)

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.