Андромеда

Виробник – Група компаній «Гавриш»

 Характеристики виробника: Середньостиглий сорт листового кучерявого салату. Початок виходу товарної продукції через 69 днів. Розташування листків напіввертикальне.

Листки великі з червонуватим відтінком довжиною 26 см, з ніжною маслянистою консистенцією та зморшкуватою поверхнею. Діаметр розетки 30-35 см. Маса однієї рослини 400-410 г. Смак відмінний. Стійкий до стрілкування. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті.   Врожайність 3,9-4,2 кг/м2.

Технологія вирощування: насіння посіяно на розсаду 14.03. У віці 26 днів (11.04) розсаду висаджено у ґрунт. Відстань між рослинами в рядку 25 см. Посадки на два тижні закрито агроволокном, натягнутим на дуги. Збір продукції розпочато на 60-й день після сходів. Закінчено збір 20.06.

Практикувалось вирощування в осінній культурі. Посів проведено 05.08. У віці 24 дні розсаду висаджено у ґрунт під агроволокно яке не знімалось до закінчення збору продукції. Збір салату розпочато 26.09 на 47-й день від сходів. Останній збір проведено 25.10.

02062012724Результати: в умовах відкритого ґрунту отримано якісні, великі розетки салату вагою 300-400 г. Двох кущиків хватає на велику миску салату. Листки цікавого окрасу: біля основи світло-зелені, далі насичено зелені, ближче до краю вишнево-коричневі. Форма широколопатева, злегка хвиляста. Листки хрумкі, чудового, ніжного смаку, черешок повністю їстівний. З віком салат смакові якості не втрачає і навіть в жару не гірчить. Стрілкування не спостерігалось.

Оцінка: Улюблений високоякісний сорт за дуже помірну ціну. Вартий найбільшої похвали: велика розетка, смачні, соковиті хрумкі листки, розтягнутий період збору.

Загальна оцінка за 5-ти бальною оцінкою – 5.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.