Салат Андромеда

Виробник – Група компаній «Гавриш»

 

Характеристики виробника: Середньостиглий сорт листового кучерявого салату. Початок виходу товарної продукції через 69 днів. Розташування листків напіввертикальне. Листки великі з червонуватим відтінком довжиною 26 см, з ніжною маслянистою консистенцією та зморшкуватою поверхнею. Діаметр розетки 30-35 см. Маса однієї рослини 400-410 г. Смак відмінний. Стійкий до стрілкування. Рекомендується для вирощування у відкритому ґрунті.   Врожайність 3,9-4,2 кг/м2.

Технологія вирощування: посів насіння на розсаду 14.03. У віці 23-26 днів (08-11 квітня) розсада висаджується у ґрунт. Відстань між рослинами в рядку 25 см. Посадки на два тижні закриваються агроволокном, натягнутим на дуги. Полив, підживлення не здійснюються. Збір продукції розпочинається на 60-65 день після сходів. Збір закінчується в третій декаді червня.

Для вирощування в осінній культурі, посів на розсаду проводиться 05-08 серпня. У віці 20-24 дні розсада висаджується в ґрунт під агроволокно, яке не знімається до закінчення збору продукції. Збір салату розпочинається 26.09 – 08.10 на 47-55 день від сходів. Останній збір проводиться 25.10 – 12.11.
Результати: проміжний тип між листовим та качанним салатом. В умовах відкритого ґрунту стабільно дає якісні, великі розетки салату діаметром 30-35 см, вагою 300-400 г з нещільною головкою. Листки цікавого забарвлення: біля основи світло-зелені, далі насичено зелені, ближче до краю вишнево-коричневі. Форма широколопатева, злегка хвиляста. Листки цупкі, дуже хрумкі, особливо черешок, чудового, ніжного смаку. З віком салат смакові якості не втрачає і навіть в жару не гірчить. Дуже стійкий до стрілкування.

 

Загальне враження: Улюблений високоякісний сорт, перевага якому віддається вже не один рік. Знахідка для любителів похрумтіти салатом. Вартий найбільшої похвали: велика розетка, смачні, соковиті, красиві листки, розтягнутий період збору, простота у вирощуванні.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.