Горох мозковий Авола

ТМ Садиба центр, виробник – не зазначено.

 

Характеристики виробника: Ранньостиглий сорт мозкового гороху з дружнім дозріванням бобів та високим стабільним врожаєм. Рослина компактна (60-70 см), не потребує опори, формує яскраво-зелені боби з крупними, м’ясистими, солодкими горошинами. Сорт стійкий до фузаріозного в’янення. Прекрасно смакує у свіжому вигляді та зберігає свої високі якості при консервуванні і заморожуванні.

 

Технологія вирощування: посів насіння проведено без передпосівної обробки в кінці березня в два ряди з інтервалом в рядку 5 см. Сходи через 12-14 днів. Здійснено два підживлення на початку вегетації. Полив не проводився. Для підтримування рослин у вертикальному положенні використовувались опори.
Результати: Рослини міцні, надзвичайно красиві, висотою біля 90 см та на відміну від твердження виробника, потребують підв’язки. Початок цвітіння – на 50-55 день вегетації. Перший врожай сформувався ще через 17-20 днів. Загальний період від сходів до першого збору – 74-77 днів.

Горошини середнього розміру. В стручку розміщається 7-8 зерен. Смак хороший. Плодоношення дуже рясне, стручки висять просто один біля одного. Достигання дружне, збір врожаю проведено за 2 рази із інтервалом в 6-ть днів, що надзвичайно зручно при консервуванні. Врожайність 0,6 кг/м2 чистого зерна технічної стиглості.

Загальне враження: від перших ростків цим сортом не перестаєш любуватись. Спочатку красивими, міцними рослинами, потім дружним, рясним врожаєм, а під кінець чистим, якісним зерном. Чудовий сорт по багатьох параметрах. Відмінно.

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.