Огірок Еліза F1
Свитязь. Виробник – ТОВ «Свитязь».

Характеристики виробника

Ранньостиглий партенокарпічний, високоврожайний, не потребує запилення комахами. Вегетаційний період від сходів до початку плодоношення 43-45 днів. Плоди темно-зеленого кольору з відмінною внутрішньою консистенцією, без гіркоти. Ідеальний сорт для вирощування корнішонів. Середня врожайність 250-280 ц/га. Стійкий до вірусу мозаїки огірків, бактеріозу, борошнистої роси. Рекомендується для вирощування в скляних і плівкових теплицях.

Технологія вирощування

Гібрид вирощувався через розсаду, посів проведено 06.04 в паперові стаканчики. Перші 3 дні (від появи петельки до розгортання сім’ядолей), здійснювалось цілодобове підсвічування, наступні 10 днів лише у вечірні години. У віці 22 дні (перші числа травня) розсаду висаджено на грядку одним рядком з інтервалом 20 см та забезпечено майже до 20-х чисел травня накриття агроволокном, натягнутим на дуги.

Рослини вирощувались на вертикальних опорах. За період вегетації огірки підживлювались 10 разів: перші 3 рази комплексними мінеральними добривами з мікроелементами, всі наступні – органічними добривами з додаванням гумату калію. Грядки мульчувались.Результати

Гібрид середньої сили росту, утворення пасинків слабке, самозапильний. Чудово почувався в умовах відкритого ґрунту. Цвітіння розпочалося 01.06, а ще через 9-ть днів отримали перший врожай. Всього від сходів до збору пройшов 61 день.

Плоди невеликі, з дуже тоненькою шкіркою, ароматні, відмінно смакують у свіжому вигляді та ідеально підходять для консервації. Зв’язуються в кожній пазусі листків, починаючи з найнижчого (першого). Врожайність висока. Плодоношення тривало 64 дні.

Загальне враження

Стійкий і пластичний гібрид, що демонструє хороший рівень адаптації до умов відкритого ґрунту і це попри призначення по вирощуванню в скляних і плівкових теплицях. Як на малі гроші – придбання просто супер.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.