Плануємо посіви перцю

190120163145У відкритому грунті в природно-кліматичних умовах Західної України виростити високоякісний солодкий перець чи отримати багатий врожай баклажанів набагато складніше, ніж в східних та південних областях. Але це зовсім не означає, що займатись перцем і баклажанами безперспективно. Праці та турботи необхідно вкласти багато, але якщо є бажання та терпіння, результат буде непоганий. Отже вперед!

Перець і баклажан мають досить довгий вегетаційний період який до того ж повинен бути забезпечений оптимальною для росту та розвитку температурою (вище 20-22 0С). Тому без хорошої розсади не обійтись. А ось це вже питання.

Весною ринки завалені розсадою помідорів та капусти – тут все простіше. Насіння висівається пізніше, коли день довший, тепліший. Температура для росту їм потрібна нижча. Звідси значна економія на освітленні та обігріві. З перцями та баклажанами так не виходить. Через це розсади баклажанів та перцю на базарі немає, а якщо є, то дуже молоденька. Нічого, підготуємо свою.

В поточному сезоні заплановано вирощувати 40 кущів солодкого перцю 8-ми сортів, які будуть розміщені на 7,0 м/п грядок.  Враховуючи те, що насіння перцю швидко втрачає схожість, норму висіву треба збільшити на 50-70% в залежності від стану та року збору посівного матеріалу. Насіння має непогану якість, тому висію на 20 насінин (на 50%) більше від потреби, тобто 60 шт.:

Асті Єллоу (Професійне насіння, АНСЕМ, Італія): треба 5 шт., посієм 7 шт.;

Тореадор Ред (Професійне насіння, АНСЕМ, Італія): треба 5 шт., посієм 7 шт.;

Червоний велетень (GL SEEDS): треба 5 шт., посієм 8 шт.;

Бугай (Сибірський сад): треба 5 шт., посієм 6 шт.;

Помаранчеве сонце (США): треба 5 шт., посієм 7 шт.;

Фіолетовий красень (США): треба 5 шт., посієм 8 шт.;

Перець солодкий 2013 (домашній збір): треба 5 шт., посієм 8 шт.;

Перець для фарширування 2015 (домашній збір): треба 5 шт., посієм 8 шт.

Перець під умовною назвою Перець солодкий 2013, був придбаний в розпал сезону на ринку як один із самих красивих плодів на всіх лотках із продукцією зі сходу України. Не виключено, що це гібрид і аналогічного по характеристиках перцю отримано не буде, але все ж цікаво, що з нього виросте. Відповідна історія із перцем під умовною назвою Перець для фарширування 2015. Він із своєю конічною формою був не тільки хорошим для фарширування, але до того ж мав товсті, соковиті стінки та дуже приємний смак.

Також в цьому році планується вирощувати 3-5 кущів гіркого перцю. В сезон консервації досить часто виникає потреба в декількох стручках такого перцю. І ось коли вся продукція вже підготовлена для переробки, виявляється, що перець забули купити або попередньо ніяк не вдається знайти час, щоб збігати і придбати його. Виростити гіркий перець самостійно не складно. Однак, з іншої сторони, гіркий перець на грядках – ймовірність перезапилення солодкого, внаслідок чого останній набуде гірчинки та і висіяне з перезапиленого перцю насіння «солодкого» врожаю не дасть. Одного року вже мали таку проблему. Начебто в мажах дачної ділянки і просторову ізоляцію забезпечили, але солодкий перець виявився підпсутий.  Через цей прикрий випадок гіркий перець більше не культивували. В цьому році спробую пару кущиків гіркого перцю виростити на балконі.

25 січня 2016р., (t: -2,8 / +0,2 0С)

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.