Першоквітнева розсада.

020420163331Розсада з кожним днем набирає сили, міцнішає. Зараз на балконі такий собі зелений міні оазис. Для пророщення та позеленіння сюди ж на світло виставлено картоплю. Соланін що в ній утвориться буде не до вподоби багатьом шкідникам та бактеріям.

 Рослини ще молоденькі та ніжні і потребують постійного догляду. Щоб розсада не вихилялась в один бік, розсадні ящики періодично повертаються то однією, то іншою стороною до сонця. Підживлення проводиться  при поливі розчином комплексних мінеральних добрив, а також через обприскування спреєм.

Розсада помідорів, висіяних в кінці лютого на 35-38-й день розвитку має висоту 11-14 см та по 5 листочків. Для кращого освітлення у самої великої обірвано по 2 нижніх листочки, залишено лише самі верхні 2-3 листочки, причому нижній листок вкорочено навпіл. Обривання листя стримує ріст рослини у висоту та сприяє розвитку кореневої системи, до того ж у розсади починає активно потовщуватись стебло.

Перець має 56 днів. За цей час він виріс на 12-15 см та наростив по 7-8 листочків. Гіркий перець у віці 25 днів був пересаджений в індивідуальні стаканчики. Приживався він дуже довго і внаслідок цього тепер в порівнянні з солодким перцем сильно відстає в рості. Ще одне підтвердження на користь безрозсадного вирощування перцю в спільному розсадному ящику.

.

Баклажанам 59 днів. По висоті вони навіть трішки обігнали перець і мають 13-16 см та 5-6 листочків.

І звичайно, самі великі Різдвяні перчики та баклажанчики.

А ось так зараз дивиться селера (53-й день), порей (44-й день) та салат (15-й день).

01 квітня 2016р. (t: +3,7 /+10,8 0С)

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.