Салат Азарт
GL SEEDS. Виробник – Грін Лайн Насіння

 

Характеристики виробника: Ранньостиглий (42-52 дні) високопродуктивний сорт листкового салату. Створює міцну розетку з сильногофрованого ніжного листя. Маса рослини – до 300 г. Листя відмінного смаку, хрустке, без гіркоти. Стійкий до стеблування та низької освітленості.

Технологія вирощування: насіння посіяно на розсаду 08.04. Висаджено 07.05 у віці 24 дні. Відстань між рослинами в ряду 20-25 см. Поливи та підживлення не здійснювались. Збір розпочався 13.06 на 61-й день від сходів, хоча можна було раніше і тривав до 04.07.

Практикувалось вирощування в осінній культурі. Посів проводився 08.08. У віці 20 днів розсада була висаджена в ґрунт під агроволокно, яке не знімалось до закінчення збору продукції. Збір салату розпочався 08.10 на 55-й день від сходів і закінчився 12.11.

 
Результати: Непримхливий та недорогий сорт листового салату. Продуктивність дуже висока. Кущ набирає вагу біля 400 г і при цьому характеризується хорошим смаком та текстурою листя. Виробник насіння зазначив, що сорт стійкий до стеблування, але в умовах довгого дня досить скоро випустив квіткові стрілки. Та не зважаючи на це, листя тривалий час залишалось ніжним, соковитим, без гіркоти.

При осінньому вирощуванні зарекомендував себе з найкращої сторони. Велике значення мала його ранньостиглість та стійкість до браку освітлення. В осінні холоди  розвивався чудово, до того ж проявив не аби яку морозостійкість. Розетки набрали меншу вагу, ніж при весняному посіві, але все ж таки виросли досить великими, по 250-300 г кожна, листя лапате, гофроване, хрумке із відмінним смаком.

Загальне враження: невибагливий сорт салату здатний забезпечувати високу врожайність і якість навіть в несприятливих умовах вирощування. Відмінний результат за невелику ціну.
Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.