Сіємо баклажани

IMG_1979Виростити баклажани та зібрати хороший врожай, як на мене, набагато  простіше, ніж перцю. 20-24 кущі цієї культури для нашої сім’ї повністю достатньо. Заплановано закласти грядку довжиною 4,0 м/п із 23 штук баклажанів:

Найт Леді F1 (Професійне насіння, Юнайтед Дженетікс, Італія): треба 12 шт., посіємо 15 шт.;

Цаконіки (Професійне насіння, АНСЕМ, Італія): треба 11 шт., посіємо 17 шт.

Кількість висіяних насінин на 40% (9 шт.) більша, ніж планова кількість рослин для вирощування. Якщо все посіяне зійде, позапланові рослини (наймолодші чи найслабкіші) з розсадного ящика будуть забрані.

Насіння інкрустоване виробником препаратами із захисними та стимулюючими властивостями, тому ніякі передпосівні операції з ним проводитись не будуть. Загалом насіння баклажанів навіть без замочування непогано проростає, оскільки має природну хорошу схожість.

Розсада баклажанів буде вирощуватись без пікірування (розсада так краще розвивається)  у двох лотках висотою 8 см, шириною 20 см та довжиною 30 см по 11-12 рослин в кожному. Відстань між насінинами закладалась біля 6 см в рядку та 10 см міжряддя. Шар в якому буде проростати насіння сформовано із субстрату «Поліський», Універсальний, виробник ТОВ «Річ Ленд». Глибина загортання насіння 1,0 см.

За сприятливих умов насіння баклажанів може прорости вже через 6 днів після посіву. Тому з 01 лютого  буду зранку та ввечері перевіряти, чи не появились росточки, адже прогавити сходи – підпсувати розсаду.

Баклажани можна вирощувати з пікіровкою. Найкраще її проводити в фазі добре розвинутих сім’ядольних листочків. В такому віці рослини гарно приживаються і практично без зупинки продовжують ріст. Діставати рослини треба обережно, з навколокореневою земляною грудкою, намагаючись не пошкодити центральний корінець. В ґрунт розсаду заглиблюють по сім’ядольні листочки та після пересадки на 3-4 дні притінюють.

27 січня 2016р., (t: +2.1 / +3.5 0С)

Вам також може сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Please turn AdBlock off                               Будь ласка вимкніть AdBlock

Повідомлення для користувачів AdBlock

Будь ласка вимкніть блокування реклами для цього сайту. Це допоможе нам його розвивати та оплачувати хостинг.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.